Bianchi to s e-bike svetom myslí vážne

Spoločnosť Bianchi je hrdá na to, že predstavila svoj nový elektrický mobilný program Lif-E. Lif-E je omnoho viac ako nový produktový rad e-bike pre Bianchi - je to nový svet, ktorý odzrkadľuje nové životné štýly a trendy mobility.

Čítať ďalej: Bianchi to s e-bike svetom myslí vážne

Považský cyklodeň v sobotu 17.6.2017

V Považskej Bystrici to cez víkend bude žiť cyklistikou. V sobotu 17.6.2017 si zabicyklujte, a potom prídite v športovom cyklooblečení si dať ako odmenu ku hotelu Garni zadarmo pečenú krkovičku, pre deti do 12r. je nachystaná sladká odmena. K dispozícii bude aj poradenstvo pri kúpe nového bicykla, poprípade možnosť otestovať bicykle Rocky Mountain a elektrobicykle Leader Fox.  V nedeľu 18.6.2017 je naplánovaná už tradičná cyklojazda okolo priehrady Mládeže. 

Čítať ďalej: Považský cyklodeň v sobotu 17.6.2017

Contador stojí za svojimi výhrami

Španielsky cyklista Alberto Contador už zaslúžene oddychuje po náročnej sezóne 2015 a pomaly sa pripravuje sezónu 2016, ktorá môže byť jeho poslednou. Jazdec si počas svojej profesionálnej kariéry siahol na zopár titulov, konkrétne sedem víťazstiev na veľkých Grand Tour (aspoň tak znejú oficiálne štatistiky). Otáznik však visí na ďalšími dvomi, ktoré Contadorovi odňali po pozitívnom testovaní na zakázanú látku. Ako to s nimi bolo v skutočnosti?

Čítať ďalej: Contador stojí za svojimi výhrami

Svätojánska cyklojazda: Letná cyklistická párty!

Občianske združenie COOLTAJNER vás spoločne s partnermi pozýva 24. júna o 15:00 na cyklojazdu Považskou Bystricou.

Čítať ďalej: Svätojánska cyklojazda: Letná cyklistická párty!

V Bratislave bude sobota opäť v znamení cyklistiky

Rekreační cyklisti, ale aj vytrvalci si opäť budú môcť zmerať svoje sily na trati. VI. ročník Župného pohára 2016, teda pretekov horských bicyklov, ktorý sa koná od 30. apríla do 30. júla, má za sebou dva preteky a už túto sobotu odštartuje v poradí tretí pretek série, KAKTUS BIKE Bratislavský MTB maratón. Na športovcov čakajú tri dĺžky tratí - dlhá, stredná a krátka. Štartuje sa v sobotu v parku SNP v Líščom údolí v bratislavskej Karlovej Vsi.

Čítať ďalej: V Bratislave bude sobota opäť v znamení cyklistiky

Kráľovský MTB maratón 2015 - pozvánka

... Každý sa môže stať KRÁĽOM, práve týmto jediným dňom ...

Čítať ďalej: Kráľovský MTB maratón 2015 - pozvánka

Využiť cykloautobus a získať automatickú odmenu môžete aj v auguste

Trenčiansky samosprávny kraj (TSK) podporuje rozvoj cyklistickej infraštruktúry aj prostredníctvom cykloautobusov, ktoré môžu záujemcovia využiť až do 3. septembra. Pre každého, kto sa cyklobusom odvezie, má TSK pripravený automatický bonus – vecný darček.

Čítať ďalej: Využiť cykloautobus a získať automatickú odmenu...

BSK: Župa dokončila značenie cyklotrás v malokarpatskej oblasti

Bratislavský samosprávny kraj vyznačil v rámci projektu „Bránami mesta Modry“ celkovo 83,7 km cyklotrás v okolí Modry. Zvýšila sa tak úroveň cyklodopravného vybavenia a sprístupnilo sa viac ako 20 malokarpatských prírodných a kultúrnych turistických atraktivít.

Čítať ďalej: BSK: Župa dokončila značenie cyklotrás v...

Škoda Horal Maratón 15.08.2015 - pozvánka

Prvý ročník maratónu HORAL sa konal v roku 2000 ako reakcia na stúpajúcu popularitu vytrvalostných pretekov na horských bicykloch pre rekreačných ako aj výkonnostných cyklistov.

Čítať ďalej: Škoda Horal Maratón 15.08.2015 - pozvánka

Úplne nový model od Bianchi nesie názov ARIA

Bianchi pred nedávnom na tlačovej konferencii predstavilo úplne nový model ARIA. Model zaradený do kategórie „aero-road“, ktorý si ľahko prispôsobíte aj pre stále populárnejší triatlonový šport.

Čítať ďalej: Úplne nový model od Bianchi nesie názov ARIA

CYKLOKROSÁROV ČAKAJÚ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA 2015

Domáca cyklokrosová sezóna vyvrcholí Majstrovstvami Slovenska už túto sobotu, 5. decembra 2015 v Košiciach. Národný šampionát zároveň ukončí tohtoročný BIKEPRO Slovenský pohár v cyklokrose. Okrem medailí a pohárov sa bojuje aj o miestenky na nastávajúce Majstrovstvá sveta, ktoré sa budú konať na prelome januára a februára v belgickom Heusden Zolder.

Čítať ďalej: CYKLOKROSÁROV ČAKAJÚ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA 2015

MTB horská časovka na Kubínsku

Tak a po minuloročnom cyklistickom krste sme tu znova

Čítať ďalej: MTB horská časovka na Kubínsku
Prihlásiť Zaregistrovať

Prihlásenie k vášmu účtu

Užívateľské meno *
Heslo *
Pamätaj si ma

Vytvoriť účet

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Meno *
Užívateľské meno *
Heslo *
Overenie hesla *
E-mailová adresa *
Overenie e-mailovej adresy *

Najbližšie podujatie

Žiadne udalosti

Sledujte nás:

facebookgoogle-plustwitter