Ste informovaní o všetkých zaujímavých článkoch Cyklomanie?

Twitter  

 Nestraťte ani jeden zaujímavý príspevok.

 Ako čitatelia našich stránok, ste si určite všimli, že sa môžete stať našimi fanúšikmi na aj na sociálnych sieťach. Naše profily nájdete na všetkých známych sieťach ako je Facebook, Google+ a Twitter, takže môžete využívať platformu, ktorá je pre vás najvýhodnejšia. To so sebou okrem pridaného obsahu, ktorý sa nám nezmestí na stránky, prináša aj okamžitú notifikáciu o novo uverejnených článkoch. Máte tak ľahký, jednoduchý a okamžitý prístup k najnovším informáciám. Taktiež môžete naše stránky podporiť aj na vybrali.sme.sk.

Vzhľadom na zmenu algoritmov na sociálnej sieti Facebook sa však mohlo stať, že ste prišli o niektoré nové články a informácie. Prípadne, ak ste nový fanúšik našej stránky, uistite sa, že po "lajknutí" stránky máte potvrdené aj tlačidlo "Following-Sledovať", ako vidíte na obrázku nižšie.

FB following

 

Ak ste fanúšikom viacerých stránok, alebo sú vaši priatelia aktívni a vy nechcete aby sa vám naše nové "posty" stratili medzi ostatnými príspevkami, zapnite si notifikáciu nových aktualít pridaných na Facebook. Postup nájdete na obrázkoch nižšie.

FB get nofications

 

FB get nofications check

Twitter  
Prihlásiť Zaregistrovať

Prihlásenie k vášmu účtu

Užívateľské meno *
Heslo *
Pamätaj si ma

Vytvoriť účet

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Meno *
Užívateľské meno *
Heslo *
Overenie hesla *
E-mailová adresa *
Overenie e-mailovej adresy *

Sledujte nás:

facebook