Už budúci týždeň špičková cyklistika na Slovensku – Karpatské preteky kuriérov

Twitter  

Týmto by sme Vás chceli pozvať na Karpatské preteky kuriérov, ktoré sa konajú v dňoch 29.4. - 4.5.2014. Po prvýkrát sa preteky budú konať v krajinách Višegrádskej štvorky - Slovensko, Česká republika, Maďarsko a Poľsko.

 

 

Na plagáte si môžete pozrieť presný harmonogram, ale určite sa oplatí prísť hlavne pozrieť na dojazd do Považskej Bystrice, kde bude aj koncert skupiny Lavagance (od 15,30 hod) a výstava elektromobilov pred Mestským úradom (vstup voľný).

Určite zaujímavá je aj časovka 1.5. v neďalekom Hornom Lidči, kde bude tiež výstava elektromobilov, ktoré pôjdu ako sprievodné vozidlá v pelotóne, čím pre cyklistov zabezpečíme aspoň trochu čistejší vzduch počas jazdy. Na štart sa postaví skoro 200 pretekárov z troch kontinentov, medzi nimi aj také krajiny ako Japonsko, Nórsko, Taliansko, Španielsko, Poľsko a samozrejme aj tímy zo Slovenska - epic janom greenway z Dohnian a Dukla Trenčín Trek. Všetkých divákov čaká super akcia.

Občanov by sme chceli informovať, že počas dojazdu etapy v Považskej Bystrici, bude úplne uzatvorená cesta smerom od Automaxu, hlavná križovatka, až k výškovej budove v centre mesta v čase od 14.00 do 17.00 hod.

Viac info na http://carpathianrace.eu/

Twitter  
Prihlásiť Zaregistrovať

Prihlásenie k vášmu účtu

Užívateľské meno *
Heslo *
Pamätaj si ma

Vytvoriť účet

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Meno *
Užívateľské meno *
Heslo *
Overenie hesla *
E-mailová adresa *
Overenie e-mailovej adresy *

Najbližšie podujatie

Žiadne udalosti

Sledujte nás:

facebookgoogle-plustwitter