Janom aj naďalej partnerom Omega Pharma – Quick-Step

Twitter  

Omega Pharma – Quick-Step s potešením oznamuje, že obnovila svoje partnerstvo so spoločnosťou janom s.r.o. na ďalšie dve sezóny (2015 – 2016).

Janom s.r.o. je partner tímu od roku 2012, je súkromná investičná spoločnosť pôsobiaca v mnohých oblastiach obnoviteľných zdrojov energie, rovnako ako v oblasti informačných technológií.

Taktiež je zapojená do aktivít v oblasti elektromobility prostredníctvom rozvoja projektu GreenWay, novej éry v elektromobilite pre komerčné účely na základe inovatívneho obchodného modelu, ktorý obsahuje hotové kvalitné služby pre obchodnú dopravu zamerané na maximálne povedomie o životnom prostredí a efektívne využívanie zdrojov spoločnosti.

Logo GreenWay sa objaví na pravom rukáve pretekárskych dresov od januára 2015, zatiaľ čo logo janom stale zostáva na ľavom rukáve.

„Doterajšia spolupráca s OPQS  nám priniesla slušnú marketingovú podporu pri budovaní globálneho dobrého mena spoločnosti a značky janom s.r.o., povedal Ján Miškovský, majiteľ spoločnosti janom s.r.o. To má za následok pozitívny prístup v rôznych obchodných situáciach s investormi, bankami a zákazníkmi. Pre nasledujúce obdobie chceme marketingovo pomôcť nášmu ďalšiemu businessu v sektore elektromobility cez Greenway Operator. Náš záujem je presadiť sa vo viacerých európskych krajinách, kde je cyklistika tiež populárna. Ja si myslím, že elektromobilita a cyklistika sú odvetvia, ktoré majú veľa spoločného.

“Sme veľmi spokojní s dohodou, ktorú sme dosiahli”, povedal majiteľ pre Omega Pharma – Quick-Step Patrick Lefevere. “Hlavný predmet podnikania pre janom s.r.o. je využitie obnoviteľných zdrojov a “zelený” obchodný model. Cyklistika je najlepší spôsob, ktorý môže byť použitý, ako komunikovať podstatu podnikania, ktorá je založená na udržateľnosti životného prostredia.

Tí z nás, ktorí sú v cyklistickom svete, si to každý deň uvedomujú stále viac, vzhľadom na veľký potenciál, ktorý tento šport ponúka, pokiaľ ide o udržateľnosť mobility.

S tak dôležitou značkou na našich dresoch nám bude umožnená expozíciu nášho tímu a jeho partnerov v niektorých východných a severných európskych trhoch, kde je janom súčasťou.”

Twitter  
Prihlásiť Zaregistrovať

Prihlásenie k vášmu účtu

Užívateľské meno *
Heslo *
Pamätaj si ma

Vytvoriť účet

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Meno *
Užívateľské meno *
Heslo *
Overenie hesla *
E-mailová adresa *
Overenie e-mailovej adresy *

Sledujte nás:

facebook